İnternet sitemizi ziyaretleriniz sırasında sizlerin deneyiminizi geliştirmek için "Çerezler"den faydalanmaktayız. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İcra Kurulu

HASAN SADUN OĞAN

23.04.1950 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini TED Ankara Koleji’nde, lise öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji’nde yaptıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Çalışma alanı hukuk ve yöneticiliktir. Sigorta ve Şirketler Hukuku dalında ihtisas sahibidir. 1977 yılında katıldığı grupta halen Atay Holding A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı görevlerini sürdürmektedir. Kişisel ilgi alanları tenis oynamak ve seyretmek, kitap okumak ve seyahattir. Türkiye Tenis Federasyonu’nda 11 sene çalışmıştır. 1980 – 1992 tarihleri arasında Uluslararası Tenis Hakemliği yapmıştır. Aynı yıllarda Türkiye Tenis Federasyonu’nun düzenlediği hakem kurslarında bir çok tenis hakemi yetiştirmiştir. İzmir Barosu, Kültürpark Tenis Kulübü ve Bornova Rotary Kulübü Üyesi'dir. EBSO Maden İstihraç Meslek Komitesi Üyeliği'nde bulunmuştur. TÜTEGEV Türk Tenisini Güçlendirme Vakfı kurucu Üyesi'dir. ''Kuruluş İçi Kalite Denetçisi'' belgesine haizdir. İki çocuk babasıdır.

MEHMET DOĞAN ATAY

Mehmet Doğan Atay 08.06.1968 yılında İzmir'de doğmuştur. İsviçre Franklin College'de İşletme eğitimi almış ve iş hayatına Aydın Linyit Mad. San. ve Tic. A.Ş.'de Finansman Koordinatör Yardımcısı olarak başlamıştır. Atay Holding A.Ş.'de Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Kişisel ilgi alanları arasında sivil havacılık ve deniz sporları bulunmaktadır. Ege Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi , Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Üyesi, Endeavor Etkin Girişimci Destekleme Derneği Üyesi, Göztepe Rotary Kulübü Üyesi, İzmir Kültürpark Tenis Kulübü Üyesi, Küçük Kulüp Derneği Üyesi, Ege Açık Deniz Yat Kulübü Üyesi ve Narlıdere Sahilevleri Yelken ve İhtisas Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi'dir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

HÜSEYİN BAHAR

25.03.1967 tarihinde Aydın’da doğmuştur. Lise eğitimini Aydın Ticaret Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1984-1988 yılları arasında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü'nü bitirmiştir. İş hayatına 1989-1994 yılları arasında Şahinler Oto Ticaret A.Ş. firmasında Mali İşler bölümünde başlamış ve 01.08.1994 yılından itibaren Atay Holding ailesine katılmıştır. Halen holding Mali İşler Müdürlüğü görevinin yanı sıra İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

TANJU ŞENİNCİ

08.08.1965 yılında İzmir’de doğmuştur. Lise eğitimini İzmir Karataş Lisesin’de tamamladıktan sonra 1982-1987 yılları arasında Dokuz Eylül İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nü, 1990-1995 yılları arasında da Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'nü tamamlamıştır.
İş hayatına 1986-1995 yılında Linyit Kömürü İzmir Toptan kömür satış bayiliği yaparak başlamıştır. 1995 yılından buyana Atay Holding bünyesinde çalışmaktadır. 1995-1996 yıllında Turtay A.Ş. Akaryakıt İstasyonları İşletme Müdürlüğü görevinde bulunduktan sonra 1996‘dan itibaren Atay Holding A.Ş. Finansman Müdürlüğü görevini sürdürmektedir. Bu görevinin yanı sıra 2008 yılında İcra Kurulu Üyeliği'ne getirilmiştir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

ALİ OKAN ENİS

12.04.1972 tarihinde Antalya’da doğmuştur. Orta okul ve lise öğrenimini Antalya Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İstatistik Bölümü’nden mezun olmuştur. İş hayatına 1996 yılında Garanti Bankası’nda Management Trainee olarak başlamış, daha sonra HSBC ve Türk Ekonomi Bankası’nda Kurumsal Bankacılık alanlarında şube ve genel müdürlük birimlerinde yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. 2017 yılında katıldığı grupta, Atay Holding A.Ş.’de İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.