İnternet sitemizi ziyaretleriniz sırasında sizlerin deneyiminizi geliştirmek için "Çerezler"den faydalanmaktayız. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yönetim Kurulu

ERDOĞAN ATAY

Erdoğan Atay, 31.01.1933 yılında Aydın'da doğmuştur. Eğitimine Galatasaray Lisesi'nde başlamış, İsviçre Neuchatel'de Ecole Superior de Commerce'de tamamlamıştır. İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Atay Holding Yönetim Kurulu Başkanı'dır. Kişisel ilgi alanları arasında sivil havacılık ve seyahat etmek bulunmaktadır. Sosyal aktiviteleri arasında; Ege Sanayici ve İş Adamları Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyeliği, Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclisi Üyeliği, İzmir Rotary Klübü Üyeliği, Rotary Klübü Paul Harris Dostu Üyeliği bulunmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

AHMET ATAY

Ahmet Atay 04.05.1966 yılında İzmir'de doğmuştur. The American College of Switzerland'de İşletme eğitimi almıştır. Atay Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi'dir. Kişisel ilgi alanları arasında otomobil, motor sporları, denizcilik, balık avlamak ve seyahat bulunmaktadır. İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Sosyal aktiviteleri arasında Ege Sanayici ve İş Adamları Derneği Üyeliği, Kültürpark Tenis Kulübü Üyeliği bulunmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

www.ahmetatay.com

MEHMET DOĞAN ATAY

Mehmet Doğan Atay 08.06.1968 yılında İzmir'de doğmuştur. İsviçre Franklin College'de İşletme eğitimi almış ve iş hayatına Aydın Linyit Mad. San. ve Tic. A.Ş.'de Finansman Koordinatör Yardımcısı olarak başlamıştır. Atay Holding A.Ş.'de Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Kişisel ilgi alanları arasında sivil havacılık ve deniz sporları bulunmaktadır. Ege Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi , Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Üyesi, Endeavor Etkin Girişimci Destekleme Derneği Üyesi, Göztepe Rotary Kulübü Üyesi, İzmir Kültürpark Tenis Kulübü Üyesi, Küçük Kulüp Derneği Üyesi, Ege Açık Deniz Yat Kulübü Üyesi ve Narlıdere Sahilevleri Yelken ve İhtisas Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi'dir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

SÜLEYMAN ATAY

12.05.1970'de İzmir'de doğmuştur. Yüksek öğrenimini "İnstitut Hotelier Cesor Ritz of Switzerland Le Bouveret"ta tamamlamıştır. Atay Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Kişisel ilgi alanları arasında; otomobil sporları, sivil havacılık ve seyahat etmek bulunmaktadır. Sosyal aktiviteleri arasında Ege Sanayici ve İş Adamları Derneği Üyeliği, Ege Bölgesi Sanayi Odası Meslek Komitesi Üyeliği, İzmir Rotary Kulübü Üyeliği, Ege Otomobil Sporları Kulübü Üyeliği ve İzmir Kültürpark Tenis Kulübü Üyeliği bulunmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

www.suleymanatay.com

HASAN SADUN OĞAN

23.04.1950 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini TED Ankara Koleji’nde, lise öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji’nde yaptıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Çalışma alanı hukuk ve yöneticiliktir. Sigorta ve Şirketler Hukuku dalında ihtisas sahibidir. 1977 yılında katıldığı grupta halen Atay Holding A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı görevlerini sürdürmektedir. Kişisel ilgi alanları tenis oynamak ve seyretmek, kitap okumak ve seyahattir. Türkiye Tenis Federasyonu’nda 11 sene çalışmıştır. 1980 – 1992 tarihleri arasında Uluslararası Tenis Hakemliği yapmıştır. Aynı yıllarda Türkiye Tenis Federasyonu’nun düzenlediği hakem kurslarında bir çok tenis hakemi yetiştirmiştir. İzmir Barosu, Kültürpark Tenis Kulübü ve Bornova Rotary Kulübü Üyesi'dir. EBSO Maden İstihraç Meslek Komitesi Üyeliği'nde bulunmuştur. TÜTEGEV Türk Tenisini Güçlendirme Vakfı kurucu Üyesi'dir. ''Kuruluş İçi Kalite Denetçisi'' belgesine haizdir. İki çocuk babasıdır.